![O Καλυβάτσης επέστρεψε στους «Αρβύλα»!](http://www.newsbomb.gr//media/k2/items/cache/d607db76fc74c18af629a5a6bb78ccaf_S.jpg)
Τι κι αν έχουν χωρίσει εδώ και χρόνια τα «τσανάκια» τους, χωρίς να λείψουν οι εκατέρωθεν «βολές»; Ο Σωτήρης Καλυβάτσης επέστρεψε στην παρέα του Αντώνη Κανάκη και, μάλιστα, μέσω video!
«Θυμάστε παλιά στο “Aμάν” το ιστορικό σαρδάμ που οδήγησε στην ιστορική έκφραση “στου χανάκ”; Το θυμάστε;», ρώτησε ο παρουσιαστής και πρόσθεσε όλο νόημα: «να το θυμηθούμε, δεν πειράζει».
Τι δεν πειράζει; Που πρωταγωνιστεί ο Καλυβάτσης ή που θα το… θυμηθούμε; Στις οθόνες μας εμφανίστηκε ο Σωτήρης Καλυβάτσης ντυμένος αστυνομικός, σε ένα βίντεο που είχε κάνει το «Αμάν» για την φράση «στου χαντάκ»!
«Έτσι λύνονται τα σαρδάμ κυρίες και κύριοι», είπε ο Αντώνης Κανάκης μετά το βίντεο και «πάσαρε» το επόμενο που ήταν τα σαρδάμ σε δελτία ειδήσεων και ενημερωτικές εκπομπές.
Δείτε το video – reunion της πρώην παρέας στο gossip-tv.gr