Ελάτε , στην Ευρώπη ξέρουν τον μουσακά που έφαγαν αργότερα , την Ακρόπολη που την ειδαν από μακριά , λόγω ζέστης και κορωνοϊού και τον παναθηναϊκό λόγω ένδοξης ιστορίας , ευρωπαϊκών διακρίσεων , προπονητή και τεχνικού διευθυντή . Ξέρω σας πονάει , αλλά ειναι ακριβώς έτσι . Πέρα από την πλάκα , αν και παναθηναϊκός , η φώτο με ξένισε και ξύνισε , κάπως , αλλά όχι τόσο που να βγάλω ανακοίνωση διαμαρτυρίας . Αν πρέπει να πάω κάπου και δεν έχω μάσκα , θα βάλω μέχρι και του ολυμπιακού , μόνο ερυθροφασιστική , μελανοφασιστική , τουρκική και αλβανική θα αρνηθώ , παρότι έχω φίλους από τις παραπάνω ομάδες ανθρώπων .
Με μάσκα του Παναθηναϊκού υποδέχθηκε την Ισπανίδα ΥΠΕΞ
![](https://web-news.gr/wp-content/uploads/;https://i1.prth.gr/images/640x360share/files/2020-07-28/dendias-pao__2_.jpg)