Το Κia Soul και το Μini Cooper Clubman εκπροσωπούν τη σχολή των λάιφσταϊλ μοντέλων, με το κορεάτικο να αποτελεί τη σαφώς προσιτότερη λύση συγκριτικά με τον βαυαρό ανταγωνιστή του, ο οποίος καλείται να δικαιολογήσει στην πράξη αυτή τη διαφορά.
Το Κia Soul και το Μini Cooper Clubman εκπροσωπούν τη σχολή των λάιφσταϊλ μοντέλων, με το κορεάτικο να αποτελεί τη σαφώς προσιτότερη λύση συγκριτικά με τον βαυαρό ανταγωνιστή του, ο οποίος καλείται να δικαιολογήσει στην πράξη αυτή τη διαφορά.