Η εκκλησία του Ελαιοχωρίου ήταν χθες γεμάτη. Οι κάτοικοι, σοκαρισμένοι από την αποτρόπαια δολοφονία του 11χρονου κοριτσιού, συγκεντρώθηκαν χθες στο ναό του Αγίου Γεωργίου για να αποχαιρετήσουν τη Ρένι.
Η εκκλησία του Ελαιοχωρίου ήταν χθες γεμάτη. Οι κάτοικοι, σοκαρισμένοι από την αποτρόπαια δολοφονία του 11χρονου κοριτσιού, συγκεντρώθηκαν χθες στο ναό του Αγίου Γεωργίου για να αποχαιρετήσουν τη Ρένι.